Escuchar

Resultat del procés de selecció de les places d'alumnat col·laborador de tipus A de la Facultat de Ciències

Convocatòria pública normal (del dia 1 d’octubre de 2019 al dia 4 d’octubre de 2019 )

  • Informació actualizada a dia 23 d’octubre de 2019
* Resultats provisionals, pendents de que els alumnes que eren reserves acceptin.
Plaça Resultat per alumne*
A-FC001
  • Neus Pons García admés
  • Marc Flexas Moreira Suplent 1
  • Maria Francisca Crespí Bennasar Suplent 3
  • Joan Saldaña Masqué Suplent 4
A-FC002 Pedro Moisés Pizà admés
A-FC003
A-FC006
  • Fernando Dionel Cortés Giménez admés
  • Antonio Llado Periago Suplent 1
A-FC007
  • Juan Francisco Rodríguez Fernández admés
  • Julia Ruiz Allica Suplent 1
  • José Antonio Fernández Riveras Suplent 2
A-FC008 Jaime García Lozano admés
A-FC009 Jenifer López Lobato admés
A-FC010
  • Miquel Àngel Ribas Company admés
  • Kimberley Nikky Josie Tartare Suplent 1
A-FC011 Margarita Rosa Torrens Martinez admés
A-FC013 Catalina Neus Gayà Galmés admés
A-FC014
  • Ángela Esteve Vidal admés
  • Laura Pérez Liens Suplent 3
A-FC015
  • Caterina Ferriol Fernández admés
  • Kimberley Nikky Josie Tartare Suplent 2
A-FC017
  • Joan Parets Oliver admés
  • Anabel Zambudio Barros Suplent 1
  • Joan Saldaña Masqué Suplent 2
A-FC018
  • Guillem Coll García admés
  • Laura Jiménez Muñoz Suplent 1
  • Laura Pérez Liens Suplent 3
A-FC020 Sergi Burguera Piña admés
A-FC021
A-FC022
  • Georgiana Laura Zamfir admés
  • Sofía Petrissans Moll Suplent 2
  • Alejandro Ruiz Moreno Suplent 6
  • Lucas Melguizo Salom Suplent 7
  • Pau García Ramón Suplent 10
A-FC024
A-FC025
  • Maria De La Pau Crespí Mas admés
  • Iván Ruiz Llobera Suplent 1
  • Lluc Mora Arbona Suplent 4
  • Kimberley Nikky Josie Tartare Suplent 6
A-FC026
  • Maria del Mar Lladó Gomila admés
  • Laura Pérez Liens Suplent 1
  • Sofía Petrissans Moll Suplent 2
A-FC027 Pere Miquel Mir Rosselló admés
A-FC029 Martina Seguí Llabrés admés
A-FC030 Bruno Lluis D'Agosto Pons admés
A-FC031
  • Antonio José Serrano Muñoz admés
  • Lola Echevarría Jiménez Suplent 2
  • Laura Pérez Liens Suplent 4
A-FC032
A-FC033
  • María del Mar Crespí Riutort admés
  • David Cruz Mula Suplent 3
  • Saúl Ferrández Sempere Suplent 4
  • David Morales Hernández Suplent 5
A-FC034
  • Paula Rubí Sandoval admés
  • Saúl Ferrández Sempere Suplent 4
A-FC035 David Bartolomé Català admés
A-FC037 Rosa Isabel Torrandell Torrens admés
A-FC040
  • Bàrbara Massanet Escanellas admés
  • Ana García Moreno Suplent 1
A-FC042 Eva Maria Domínguez Baños admés
A-FC045 Araceli Guillem Bosch admés
A-FC046 Mónica Mas Navarro admés
A-FC047
  • José Luis Miró León admés
  • Carlos Pagan Galbarro Suplent 2
A-FC048
A-FC049 Christian Morales Hernández admés
A-FC050
A-FC051 Sheila Ramón Torrens admés
A-FC052 Andrea Están García admés
A-FC053
  • Jaume Llinàs Àrias admés
  • Laia Ruiz Ponsell Suplent 1
A-FC055 Coloma Cañellas Comas admés
A-FC056
  • Cristina Gual Romero admés
  • Jaume Terrades Segui Suplent 2
A-FC057
A-FC058 Carmen Ráez Meseguer admés
A-FC059
  • Andrea Rodríguez Christiansen admés
  • Lucía López Navarro Suplent 3
  • Saúl Ferrández Sempere Suplent 4
A-FC060
A-FC061
  • Josefa Sánchez Ruiz admés
  • José Antonio Fernández Riveras Suplent 1
  • Joan Frau Puigròs Suplent 2
A-FC062
  • Paula Ávila Fernández admés
  • David Cruz Mula Suplent 3
  • Lucas Melguizo Salom Suplent 4
  • David Morales Hernández Suplent 5
A-FC063
  • Marta García Vivancos admés
  • Lucía López Navarro Suplent 3
A-FC065
  • : Marbà Bordalba, Núria
  • : 1
  • Aina Sureda Cardell admés
  • Saúl Ferrández Sempere Suplent 3
A-FC066
  • : Traveset Vilaginés, Anna María
  • : 1
Tatiana Belén Carranza Lozada admés
A-FC068
  • Claudia Marcote Lorenzo admés
  • Alejandro Ruiz Moreno Suplent 1
A-FC070 Victoria León López admés
A-FC071 Margalida Suau Fullana admés
A-FC073
A-FC074
  • Júlia Ortolà Elvira admés
  • Lucas Melguizo Salom Suplent 1
A-FC075
  • Biel Miró Reinés admés
  • Alejandro Ruiz Moreno Suplent 1
  • Noelia Maria Torres Sánchez Suplent 2
A-FC077 Aina Mercer Bibiloni admés
A-FC078
  • : Dr. Husa, Sascha
  • : 1
Maria De Lluc Planas Llompart admés
A-FC079
A-FC080 Laura Gálvez Melero admés
A-FC081
  • Alejandro Ojeda Sánchez admés
  • Juan Antonio Miguez Obrero Suplent 2
A-FC082
A-FC083 Martí Comas Muntaner admés
A-FC084 Adrián García Rodríguez admés
A-FC085
A-FC086 Irene Santolaya Oliver admés
A-FC087
A-FC089
  • Séfora Català Benavent admés
  • José Antonio Fernández Riveras Suplent 1
  • Miguel Juan Pérez-Herrero Suplent 2
  • Juan Antonio Miguez Obrero Suplent 3
A-FC091 Laura Solé Rimbau admés
A-FC092 Maria Antònia Adrover Adrover Suplent 4
A-FC093
A-FC094
  • Laura Mañogil González admés
  • Sofía Petrissans Moll Suplent 2
  • Maria Antònia Adrover Adrover Suplent 5
  • Laura Jiménez Muñoz Suplent 6
  • Alejandro Ruiz Moreno Suplent 8
  • Lucas Melguizo Salom Suplent 9
A-FC095